Imprezy taneczne to spotkania w barach lub domach kultury, gdzie goście tańczą do muzyki, muzyki techno lub dyskoteki. Muzyka na przyjęcia taneczne jest zazwyczaj wybierana i grana przez dżokeja na płycie. Spin-off zabaw tanecznych, rave obejmuje taniec do głośnej muzyki domowej, muzyki techno lub muzyki industrialnej. W imprezach Rave może brać udział zaledwie kilka osób w piwnicy lub, co jest bardziej prawdopodobne, kilkaset osób w klubie, aż do tysięcy w dużym magazynie, polu, a nawet kilkadziesiąt tysięcy na arenie sportowej, w parku rozrywki lub innej dużej przestrzeni. Ropy są kojarzone z nielegalnymi narkotykami, takimi jak Ecstasy i leki psychodeliczne.

Animator imprez integracyjnych dla firm

Impreza domowa to impreza, podczas której duża grupa ludzi spotyka się w prywatnym domu, aby się uspołecznić. Imprezy domowe, które polegają na piciu piwa pompowanego z beczki, nazywane są keg party lub „beczkami”. Partie te cieszą się popularnością w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Australii i są często odwiedzane przez osoby, które nie ukończyły wieku uprawniającego do picia alkoholu. Zdarza się, że nawet starsi widzowie partii dopuszczają się naruszania prawa, ponieważ podawali nieletnim napoje alkoholowe. Aresztowania mogą być również dokonywane za naruszenie rozporządzenia w sprawie hałasu, za nieuporządkowane zachowanie, a nawet za prowadzenie działalności „ślepej świni”, zakładu nielegalnie sprzedającego napoje alkoholowe.

impreza integracyjna dla firm wędki

Rodzaje imprez integracyjnych

Imprezy na świeżym powietrzu to imprezy buszowe i plażowe. Imprezy Bushowe (zwane również „imprezami terenowymi”) odbywają się w zacisznej okolicy lasu („krzewu”), gdzie przyjaciele zbierają się do picia i rozmowy. Często odbywają się one w ognisku. Imprezy plażowe odbywają się na piaszczystej linii brzegowej jeziora, rzeki lub morza, często z ogniskiem. singielskie przyjęcie taneczne i mikser to impreza organizowana dla osób, które nie są małżeństwem i chcą znaleźć partnera na przyjaźń, randkę lub seks. Zazwyczaj rozgrywana jest „gra mikserska”, aby ułatwić ludziom poznawanie się nawzajem. Na przykład, każdy gość może otrzymać kartę z inspirującym cytatem. Gra ma na celu znalezienie potencjalnego partnera, który będzie miał ten sam cytat. Parki, które posiadają karty dopasowane do siebie mogą otrzymać niewielką nagrodę. Partie te są sponsorowane przez różne organizacje, zarówno non-profit jak i nastawione na zysk.

Partia fundraisingowa lub fundraiser jest to partia, która jest organizowana w celu zebrania pieniędzy, które zostaną przekazane jakiejś osobie lub jakiejś instytucji, takiej jak szkoła, organizacja charytatywna, biznes lub kampania polityczna. Partie te mają zazwyczaj charakter formalny i składają się z kolacji, po której następują przemówienia lub prezentacja mająca na celu zebranie pieniędzy. Bardzo powszechne jest pobieranie opłaty za wstęp dla tego rodzaju osób. Opłata ta może sięgać nawet kilku tysięcy dolarów, zwłaszcza jeśli zbiera się pieniądze na kampanię polityczną.